כללי

דף הבית > > כללי
יוניסל פתרונות סלולריים מתקדמים בע"מ

חברת יוניסל הוקמה בשנת 2001 כחברת תוכן סלולרי אשר שמה לעצמה מטרה לספק פתרונות תוכן ובידור למגזר הפרטי ולפתח יישומים ושירותים סלולריים מתקדמים למגזר העסקי. הודות לאסטרטגיה של מצויינות מוצרית ולשיתופי פעולה עם הגופים המובילים במשק, הפכה יוניסל להיות חברת התוכן הסלולרי הגדולה והמובילה בישראל

יוניסל פתרונות סלולריים מתקדמים בע"מ

יוניסל, אשר רכשה בשנת 2007 את חברת טיפקום, נמנית על קבוצת קרדן N.V וקבוצת פישמן. 

כיום, כשני מיליון איש ואישה בישראל משתמשים בשירותי החברה ישירות או בעקיפין.

כל SMS שנשלח לתכניות של שידורי קשת כגון: "כוכב נולד", "האח הגדול" ועוד, עובר דרך מערכת ההצבעה המשוכללת של החברה. כל אזרח המברר באמצעות הסלולר מתי יגיע אוטובוס של "אגד" או מחפש פרטי בית עסק ב"דפי זהב" משתמש במערכות המידע אותן הקימה החברה עם הגופים הנ"ל.

הנסיון הרב, המקצועיות והמובילות בשוק הציבו את יוניסל בצומת דרכים אשר מקנה לחברה היכרות מעמיקה עם השוק וצרכיו ועם כל החברות וספקיות האפליקציות הפעילות בשוק.

יוניסל כמנהלת תוכן יודעת להתאים ללקוחותיה את ספקי האפליקציות הנכונים תוך בחירה במודל העסקי הנכון, כל אלה על מנת לתת ללקוח שירות מיטבי במחיר תחרותי.

כיום מספקת החברה שירותי תוכן סלולריים לעשרות גופי תוכן, למעל אלף עסקים ולמאות אלפי לקוחות פרטיים העושים שימוש ישיר בשירותי החברה.

כחלק מתפיסת המובילות המנחה את החברה מספקת יוניסל ללקוחותיה, תחת קורת גג אחת, את מגוון הפתרונות והשירותים העשיר, האיכותי והכולל ביותר בתחום הסלולר.

באמצעות צוות ניהולי עתיר נסיון, ידע רב, טכנולוגיה מתקדמת והיכרות מעמיקה עם השוק הסלולרי הישראלי והעולמי מסוגלת יוניסל להתמודד עם כל אתגר הקיים בשוק. בשל כך, לקוחות יוניסל נהנים מפתרונות קצה אל קצה בעולם הסלולר הדינמי והצומח החל מפתרונות תקשורת ואינטרנט סלולרי המיועדים למגזר העסקי ולגופי מדיה וכלה בפתרונות תוכן ובידור המיועדים למגזר הפרטי.

 

פתרונות אותם מספקת החברה:

 

1.  שירותי סליקה לגופי מדיה – יוניסל כספקית התוכן הגדולה ביותר בישראל מחוברת ברמת התשתית לארבעת המפעילים הסלולריים בישראל. החיבור קיים הן ברמת תשתית ה-Messaging והן ברמת הבילינג. עקב כך מספקת החברה שירותי סליקה לגופי מדיה רבים הזקוקים לרמת חיבוריות זו, אולם אינם גדולים דיים כדי להשקיע את הנדרש מבחינה טכנולוגית ועסקית ומבחינת מתן השירות.

 

2.  פתרונות תקשורת לעסקים מבוססי WAP, SMS ו-MMS – יוניסל כחלוצת פתרונות ה-SMS  וה-MMS בישראל, מהווה כיום את הגוף הגדול ביותר המספק פתרונות אלה. הפתרונות יכולים להיות החל ממערכות המאפשרות תקשורת סלולרית עם בסיסי נתונים וכלה באפליקציות המאפשרות שליחת הודעות לרשימות תפוצה, העלאת קבצי אקסל, תזמוני הודעות, הודעות אישיות ועוד. כל הפעולות הנ"ל מגובות בדו"חות ובניתוחים המעניקים ללקוח הבנה מעמיקה של הקמפיין המנוהל.

 

3. ייצוג וניהול רפרטוארים דיגיטליים - יוניסל מחזיקה בזכויות ההפצה הדיגיטליות הבלעדיות של רפרטואר ישראלי מקורי המונה אלפי יצירות מוסיקליות, קליפים והופעות חיות של עשרות אמנים מובילים. תכנים דיגיטליים אלה ותכנים נוספים משווקים למפעילים סלולריים בארץ ובעולם. 

 

4.  שירותי מידע מבוססי שפה חופשית – כחלק מהחדשנות הטכנולוגית מתמחה יוניסל בהקמת פתרונות סלולריים מבוססי שפה חופשית. לדוגמא, לקוח ישלח SMS ל"דפי זהב"  עם הכיתוב: "מחפש פיצריה ברחוב סוקולוב ברמת השרון". המערכת תקבל את האינפורמציה, תנתח אותה ותוציא ללקוח משוב מהמאגר של "דפי זהב". יוניסל פיתחה את שירותי המידע של חברת "אגד" (מספר מקוצר 2800), קבוצת "דפי זהב" (מספר מקוצר 2580) ושירות ההקלטות באמצעות הסלולר של חברת YES (מספר מקוצר 2080).

 

5. ניהול תכנים ופורטלים סלולריים - מחלקת התוכן של יוניסל מפעילה מגוון ערוצים סלולריים (White Labels) ישירות אל מול הצרכן הסופי בשותפות עם חברות כגון ICQ ואחרות. במסגרת זו נוטלת יוניסל אחריות מלאה על כלל הפעילות במדיה הסלולרית ואילו השותפים אחראים על שיווק הערוץ הסלולרי. בנוסף מחזיקה יוניסל את פורטל התוכן המוביל בישראל 1010.co.il ואת מותג המוסיקה הדיגיטלית 'חריף'  harif.co.il.

 

6.  פיתוח טכנולוגיות סלולריות מתקדמות – ליוניסל צוות המונה מעל ל-20 אנשי פיתוח המתמחים בפתרונות סלולריים ומנוהל על ידי אנשי מקצוע מנוסים ביותר, על כן יש לה את היכולת להתאים כל פתרון עבור כל לקוח. הפתרון יכול להיות הן ברמת הרשת והן ברמת ציוד הקצה וכן להתממשק עם כל המערכות של הלקוח. עד היום פיתחה יוניסל את מירב הפתרונות המורכבים הקיימים בשוק הסלולר בישראל.

 

7.  אינטרנט סלולרי – לחברה פלטפורמה לניהול פורטלי תוכן סלולרי מהמתקדמות בעולם. המערכת המחוברת לכל המפעילים בארץ מאפשרת הקמה וניהול של אתרי אינטרנט סלולריים ותומכת בכל המכשירים הסלולריים ובכל הפורמטים המתקדמים ביותר.